YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,3295
EURO
6,0415
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yazıkent, KILINÇ’ı bağrına bastı
05 Nisan 2011 Salı 15:21

Yazıkent, KILINÇ’ı bağrına bastı

Ak Parti Aydın milletvekili aday adayı Ali Gültekin Kılınç, Bozdoğan ilçesine bağlı Yazıkent beldesini ziyaret etti.

Ak Parti Aydın milletvekili aday adayı Ali Gültekin Kılınç, Bozdoğan ilçesine bağlı Yazıkent beldesini ziyaret etti. Kılınç, Yazıkent’te Belediye Başkanı Adem İlkutlu ve kalabalık bir topluluk tarafından karşılandı.

 Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aydın Milletvekili Aday Adayı Ali Gültekin KILINÇ, Bozdoğan ilçesine bağlı Yazıkent beldesini ziyaret etti. KILINÇ, Yazıkent’te Belediye Başkanı Adem İLKUTLU ve kalabalık bir topluluk tarafından karşılandı. Belediye Başkanı İLKUTKU’dan belde sorunları ile ilgili bilgiler alan Ali Gültekin KILINÇ, vatandaşlara hitaben bir konuşma yaparak, onların sorularını içtenlikle cevapladı.

 ‘AYDIN’DA YAŞAYAN 1 MİLYON KİŞİYİ KUCAKLAYACAĞIM’

 Milletvekili aday adayı olduktan sonra, köy-köy, kasaba-kasaba gezdiğini ve düşüncelerini paylaştığını söyleyen KILINÇ, “Birlik ve beraberlik içerisinde Aydın’da yaşayan 1 milyon kişiyi kucaklayacağım. Aydın’ın sorunlarını biliyorum. İşsizliği daha az seviyeye getirmek için bölgede alınacak tedbirleri zaman kaybetmeden harekete geçirmek için yoğun çaba harcayacağım. Gittiği her yerde söylüyorum. Yazıkent’li vatandaşlarıma tekrar etmek istiyorum. Aydın’da bulunan Organize Sanayi Bölgeleri’nin artması ve yeni açılacak işyerleri sayesinde bölgemiz sermaye göçü veren değil, sermaye göçü alan bir merkez haline gelecek, işsizlik yok denecek kadar az seviyeye inecektir” dedi. 

KILINÇ VATANDAŞLARIN SORULARINI CEVAPLADI 

Konuşmasında Aydın’ın marka şehir olabilmesi için ciddi projeleri olduğunun altını çizen Ali Gültekin KILINÇ, “Projelerimden bir tanesi jeotermal kaynaklarının doğru bir şekilde kullanılmasını sağlayacak olan alternatif alanlardır. Bunu ısı enerjisi olarak seralarda kullanırsak, özellikle üreticimize, çiftçimize ciddi anlamda rahatlık sağlayacak” şeklinde konuştu. Konuşmasının ardından AK Parti Aydın Milletvekili Aday Adayı Ali Gültekin KILINÇ, Yazıkent’li vatandaşların sorularını cevapladı. Yazıkent Belediye Başkanı İLKUTKU ise, Ali Gültekin KILINÇ’ı milletvekili görmekten mutluluk duyacaklarını söyleyerek, çalışmalarında başarılar diledi.

Bu haber toplam 309 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR