YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,5829
EURO
6,3070
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Teşekkür Turlarına Başladılar
07 Nisan 2011 Perşembe 12:56

Teşekkür Turlarına Başladılar

3 Nisan 2011 Pazar günü gerçekleşen ön seçimde ilk üç sırayı yerleşen CHP Aydın Milletvekili adayları parti örgütlerine teşekkür turlarına başladılar.

 İlk olarak Aydın Merkez İlçe Başkanı Barış Altıntaş'ı ziyaret eden Bülent Tezcan, Osman Aydın ve Ferda Çağlar Erkut, ziyarette birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

CHP Aydın Merkez İlçe Başkanı Barış Altıntaş ziyarette yaptığı konuşmada, başarılı bir ön seçim yaptıklarını belirterek, CHP'nin iktidara yürüyüşünün Aydın'da daha da artan bir heyecanla sürdüğünü söyledi. Aydın'da gerçekleşen ön seçim nedeniyle adeta şölen yaşandığına dikkat çeken Altıntaş, CHP örgütünün bu şölende başarılı bir sınav verdiğini söyledi.

TEZCAN: LİSTEYE GİRECEK ADAY GÜCÜMÜZÜ ARTTIRIR

Ön seçimi sahiplenen örgütün demokrasinin bekçisi olduğunu vurgulayan önseçimin galibi Bülent Tezcan, "Toplumun CHP'den beklentisi yükselmiştir. Artık duramayız. Dün hedef 4 ise bugün hedefimiz meclise 5 milletvekili sokmak olmuştur. Toplum bizden bunu istiyor. Örgüt ayakta. İktidarı istiyor. Koşacağız. Örgütün ve toplumun beklentilerine cevap verebilmek için çaba sarf edeceğiz. Bu listede yer alan tüm arkadaşlarımız parlamentoda Aydın'ı en iyi şekilde temsil edebilecek düzeyde. Bu listeden parlamentoya gidecek arkadaşlarımız Aydın'ın yüz akı olacaklardır. Kontenjandan gelecek aday bu listeyi zayıflatmaz. Tam tersine kim gelirse gelsin bu listeyi daha da güçlendirecektir" dedi.

Ön seçim sonuçlarına göre 2. sırada yer alan Osman Aydın'da ziyarette yaptığı konuşmada, tüm üyelere teşekkür ederek, 12 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimlerinde CHP'nin Aydın'dan 5 milletvekili çıkaracağını inandığını söyledi.

İKTİDAR MİLLETVEKİLİ OLMAK İÇİN YOLA ÇIKTIM

12 Yıllık Çine Belediye Başkanlığından istifa ederek girdiği ön seçimden ikinci çıkan Osman Aydın 3 Nisan'da çok güzel bir sınav verdiklerini ifade ederek, "Şimdi tek bir vücut olarak çalışma zamanı. Kalan 2 aylık süreyi çok iyi değerlendirmek zorundayız. Diyorlar ki CHP salon partisidir. Hayır. CHP halkın partisidir. Bunu bu seçimlerde herkese göstermeliyiz" derken ön seçim sonucu 3.sırada yer alan Ferda Çağlar Erkut ise, "12 Haziran'da hedefimiz 3-4-5 milletvekili çıkarmak olmamalı. Hedefimiz 7'de 7 olmalı. Evet belki biraz abartılı olacak ama hedefi büyük tutmalıyız ki başarıyı sağlayalım. Örgüt iktidar istiyor. Ben daha da önce söylediğim gibi milletvekili değil iktidarın milletvekili olmak için yola çıktım" şeklinde konuştu.

Bu haber toplam 419 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR