YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,3255
EURO
6,0377
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Solmaz, Veda Ziyaretinde Bulunuyor
11 Nisan 2011 Pazartesi 13:07

Solmaz, Veda Ziyaretinde Bulunuyor

Başsavcı Solmaz, Nazilli Ticaret Odasını ziyaret etti.

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Adli Yargı Kararnamesi ile Düzce’ye tayin olan Nazilli Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Nazilli’de kurum ve kuruluşlara veda ziyaretinde bulunuyor.

Başsavcı Solmaz, Nazilli Ticaret Odasını ziyaret etti. Oda ziyareti sırasında Solmaz’ı, Ticaret Odası Başkanı Tacettin Pirinç, Meclis Başkanı Enes Öğünçlü, Mec.Bşk.Yrd.Süleyman Bilgen ile Yönetim Kurulu Bşk.Yardımcıları Ahmet Özova ve Ramazan Canatan karşıladı.

Nazilli Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Nazilli’de büyük bir heyecan ve istekle görev yaptığını her zaman destek gördüğünü ifade etti. Solmaz konuşmasında; “Başsavcılığın ve koruma kurulunun çalışmalarında; Nazilli Ticaret Odası yönetim kurulu ve meclisi olarak her zaman katkı yapmaları kurumlar arası işbirliğine iyi bir örnektir. Özellikle koruma kurulu çalışmalarında Nazilli Ticaret Odası ile uyumlu bir çalışma gösterdiğimize inanıyorum” dedi.
Ticaret Odası Başkanı Tacettin Pirinç ise; “Sayın Başsavcımız Nazilli’den ayrılacak olmasında dolayı üzüntülüyüz. Kendisinin de ifade ettiği gibi bu güne kadar Ticaret Odası yönetimi olarak Cumhuriyet Başsavcılığı ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalarda hep birlikte Nazilli’nin menfaatine faaliyetlerde bulunduk. Asıl olan hizmettir. Başsavcımız Ramazan SOLMAZ’ a bundan sonraki görevlerinde de üstün başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Başsavcı Solmaz’a Nazilli’ye yapmış olduğu hizmetler ve başarılı çalışmalarının bir anısı olarak ticaret odası tarafından plaket takdim edildi.

Bu haber toplam 259 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR