YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,3255
EURO
6,0377
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Seçimler Dönüm Noktasıdır
01 Nisan 2011 Cuma 10:02

Seçimler Dönüm Noktasıdır

Toprak Reformu eski Genel Müdür Yardımcısı ve MHP Aydın milletvekili aday adayı Hasan Duman, Kuşadası, Akyeniköy ve Didim ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.

Ülkemizin her alanda bir çöküş ve çözülmeye mahkûm edildiğini iddia ederek, Türkiye’nin bugün tarihi bir dönüm noktasına geldiğini savunan Hasan Duman,12 Haziranda yapılacak olan seçimlerin Türkiye’nin gelecekteki akıbetini belirleyecek bir dönüm noktası ve kader anı olduğunu, ülkenin geleceği için hayati önem taşıyan bu tarihi fırsatın iyi değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

Hasan Duman, Seçimlerin yoksulluk, işsizlik ve açlığın Türk Milleti için talih olmaktan çıkılması için hayati bir fırsat olduğunu kaydettiği konuşmasında, “Türkiye varlığını ve milli birliğini ve gelecekteki devlet ve toplum yapısını belirleyecek çok önemli bir dönüm noktasıdır. Halkımız AKP iktidarının 9 yıllık süreçte vermiş olduğu ekonomik, siyasi ve sosyal tahribatlarının milli birlik ve güvenlik alanında yaşanan bütün sıkıntı ve sancıları değerlendirecektir. Türkiye’nin önüne çıkarılan her türlü tehdit, tehlike ve tuzaklar hakkında bir vicdan muhasebesi yapacak, Türkiye’nin geleceğinin ateşe atılmasında sessiz kalmayacaktır” diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidarında siyasi istikrar ortamında ekonomik ve sosyal gelişim sağlanarak, milli birlik ve beraberlik korunacağını ifade eden Hasan Duman, “bir milli seferberlik başlatılarak, demokratik bir hukuk devletinin bütün yönleri ile işlerlik kazanacak. Yargı bağımsızlığı ve hukukun üstünlüğünün teminat altına alınacak. Temiz toplum-temiz siyaset anlayışının hakim kılınacak. Yolsuzluk ve yozlaşmanın kökü kurutulacak” dedi.

Tarımda kendine yeterli olmanın ötesine geçerek bölge ve dünya pazarına yüksek katma değerli işlenmiş tarım ürünü satabilir hale getirileceği belirten Hasan Duman sözlerini şöyle tamamladı: “Kayıt dışı ekonominin kayıt altına alınarak vergi adaleti sağlanmalıdır. Doğal kaynaklarımız en optimum düzeyde değerlendirilmeli, işsizlik ve yoksulluk ortadan kaldırılmalı, vatandaşlarımızın kimseye muhtaç olmadan insanca yaşayacağı bir sosyal refah düzeyi tesis edilmelidir.” 

Bu haber toplam 266 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR