YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,3295
EURO
6,0415
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Savaş Esnafı Ziyaret Etti
31 Mart 2011 Perşembe 13:40

Savaş Esnafı Ziyaret Etti

Ak Parti Millletvekili aday adayı Mustafa SAVAŞ, Aydın Merkez'de Çarşı ziyareti yaparak Esnafın ve Aydınlıların sorunlarını dinledi.
 
 Ak Parti'de bulunmaktan dolayı gurur duyduğunu ifade eden  Mustafa Savaş, "Aydın'ı yurt çapında hak ettiği noktaya taşımak için çalışmaya, üretmeye, sizlerle omuz omuza siyaset yapmaya geldim" dedi.  
 
Temayül yoklamasında  kendisine destek veren partililere de teşekkür eden Mustafa Savaş, "Aydın'a hizmet etmek için her türlü fedakarlığa hazırım. Gece gündüz demeden çalışmak, sizlerle köy köy, belde belde dolaşmak istiyorum. Çünkü Türkiye'nin AK Parti'ye ve AK Partili kadrolara ihtiyacı var" diye konuştu. 
  
Ülkedeki istikrarın korunması ve devamı için AK Parti iktidarının 12 Haziran'da yine halktan büyük çoğunlukla yetki alacağından kuşku duymadığını belirten  Mustafa  Savaş, "Aydın’ı Türkiye’nin parlayan yıldızı yapmak için geliyorum. Aydın’ı ve Aydınlıları çok seviyorum. Bu kentte doğmuş ve büyümüş biri olarak Aydınlılara hizmet etmek istiyorum. AK Parti camiasının şahsıma gösterdiği desteğe ve ilgiye de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
 
AYDIN'IN REFAH DÜZEYİ YÜKSELECEK 
 
AK Parti iktidarıyla 12 Haziran'dan sonra da  Türkiye'de aydınlık günlerin devam edeceğinin altını çizen Mustafa Savaş, Aydın’ın; sanayi, ticaret, tarım, turizm, madencilik alanlarındaki potansiyelinin daha fazla kullanılacağını ve buna bağlı olarak refah düzeyinin yükseleceğini belirtti.
 
İŞSİZLİK AZALACAK 
 
Üretilecek olan projelerle Aydın'da istihdamın  artırılarak, işsizliğin azaltılacağını ifade eden Mustafa SAVAŞ  "Aydın, ihracat gelirinde Türkiye'de 20. sırada bulunuyor.  İhracat rakamlarımızı yükseltmemiz için en önemli şart istikrardır. Bu da AK Parti iktidarıyla mümkün olacaktır" dedi. 
 
SAĞLIK VE KÜLTÜR TURİZMİNE ÖZEL ÖNEM VERİLECEK
 
Ülkemizin en zengin jeotermal kaynaklarının Aydın'da bulunduğunu belirten Mustafa Savaş "Aydın'da turizmin; deniz, sağlık, kültür  olarak çeşitlendirilerek, turizm faaliyetlerinin yılın 12 ayına yayılmasının ve özellikle jeotermal kaynaklarımızın sağlık turizmi açısından değerlendirilmesinin gerekli olduğunu" ifade etti.
Bu haber toplam 292 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR