YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,3244
EURO
6,0410
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şahinden Pirinçe Ziyaret!
11 Nisan 2011 Pazartesi 12:49

Şahin'den Pirinç'e Ziyaret!

Nazilli İlçe Emniyet Müdürü Atıf Şahin, geçtiğimiz ay Nazilli Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı olan Tacettin Pirinç’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Ticaret Odası Başkanlığına seçilen Tacettin Pirinç’i yeni görevi için hayırlı olsun ziyaretinde bulunan İlçe Emniyet Müdürü Atıf Şahin; “Nazilli için önemli proje ve çalışmaları gündeme taşıyan Nazilli Ticaret Odası Başkanı Tacettin Beye yeni görevinde başarılar diliyorum. Nazilli’nin son yıllarda önemli ekonomik atlımlar yapma gayretinde olduğunu, bu çalışmalarda Ticaret Odası faaliyetleriyle yol gösterici çalışmalar yaptı. Bu anlamda Tacettin Beyin başkanlığında Oda faaliyetlerinin artarak sürmesini diliyorum” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Tacettin Pirinç ise; “Nazilli Emniyet Teşkilatının başarılı çalışmaları neticesinde ilçemiz ülkenin en huzurlu ve güvenli yerleşim yerlerinden birisi olmuştur. Oda üyelerimizin rahat ve güvenli iş yapabilmeleri, ekonomik şartların yanı sıra ilçemizin asayişine de bağlıdır. Bu açıdan Sn.Atıf Şahin’e Oda üyelerimiz adına teşekkür ediyorum. Nazilli birlik ve beraberlik ile gelişecektir. Ayrıca müdürümüzün ve tüm emniyet teşkilatımızın 166. kuruluş yıldönümlerini kutluyorum” dedi.

Atıf Şahin’ in Ticaret Odasına ziyareti sırasında Oda Başkanı Tacettin Pirinç, Meclis Başkan Yardımcısı Süleyman Bilgen ile Ramazan Canatan hazır bulundu.

Bu haber toplam 349 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR