YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,3169
EURO
6,0285
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Öncer, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor
31 Mart 2011 Perşembe 16:31

Öncer, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın Milletvekili aday adayı Avukat Pınar Öncer, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Toplumun %51 ini oluşturması sebebiyle,kadın temsilinin tüm siyasi partilerce dile getirildiği bu dönemde partililerle birebir irtibat halinde olan Öncer,"yalnızca kadın olduğum için değil kadın sorunlarına duyarlı,gönüllülük esası doğrultusunda alanda çalışmış biri olarak sorunları tespit değil sorunlara çözüm olmak için adayım"dedi.

Seçim çalışmaları için ziyaret ettiği tüm ilçelerde yoğun ilgi gören MHP'li Öncer,toplumun temel taşı olan ailenin yapısı ile oynandığı takdirde bundan tüm toplumun etkileneceğini,değerleri hiçe sayan 9 yıllık AKP iktidarında ise her türlü istismara birebir şahit olunduğunu dile getirdi.

Avukatlık mesleğineilk başladığı dönemlerde mirasın paylaşımları davaları alırken son zamanlarda mirasın reddi davalarının artışının gözlendiğini bunun da toplumun çoğunluğunun borç batağında çaresiz olduğunu gösterdiğini dile getiren Öncer, "AKP iktidarı kendi zengini yaratırken "hayır"adı altında hem de dini duygularımızı istismar ederek pek çok inanmış insanımızı kandırmıştır" dedi.

Hukuk önünde her ne konumda olsursa olsun hiç kimsenin bir ayrıcalığı olamayacağını savunan Öncer AKPiktidarı döneminde Deniz Feneri konusunda hiçbir girişimde bulunulmamasını buna örnek gösterdi.

Seçim ziyaretlerinde gördüğü ilgiden memnun olan Öncer, özellikle Kuşadası'nda gördüğü coşku ve ilgiden çok etkilendiğini ifade etti.

p-o--(5).jpg

Bu haber toplam 272 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR