YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,5829
EURO
6,3070
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Muti: Mhp 12den Vuracak
10 Nisan 2011 Pazar 18:13

Muti: Mhp 12'den Vuracak

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Kadın Kolları düzenlemiş olduğu, "Aydın Ses Veriyor" yemeği gerçekleşti.

Yemekte konuşan Aydın İl Başkanı Hasan Muti hedeflerinin Aydın'da birinci parti olmak olduğunu söyledi.

Aydın Aymendo tesislerinde gerçekleşen, "İktidara doğru yürüdüğümüz bu kutlu yolda, Aydın Ses Veriyor" yemeğine, Aydın Milletvekili Recep Taner, MHP İl Başkanı Hasan Muti, Kadın Kolları İl Başkanı, Serap Cambazoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Hayri Güleç, Ülkü Ocakları İl Başkanı Burak Pehlivan, milletvekili aday adayları; Hasan Duman, Pınar Öncer, Müfit Kır, Selim Karakoyun, Günnur Er, Recep Şenoğlu, Yeliz Yörük, Benson Dündar, Aydemir Durmuş, Özgen Çerçi Dereli, Ortaklar Belediye Başkanı Ümmet Akın, MHP Merkez İlçe Başkanı Mehmet Uysal, ile bazı ilçe başkanlarının yanısıra çok sayıda partili katıldı.

Sunumunu MHP Aydın İl yönetim kurulu üyesi Ömer Görür'ün yaptığı ve MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak'ın Ankara'da olması nedeniyle katılmağı "Aydın Ses Veriyor" yemeğine, bazı milletvekili aday adaylarının da katılmadığı gözlendi.

20 milletvekili aday adayının 11'inin katıldığı yemekte MHP İl Başkanı Hasan Muti ile Kadın Kolları İl Başkanı Serap Cambazoğlu'nun konuklarla ilgilenmesi olumlu karşılanırken, salonda bulunan tek milletvekili Recep Taner'e söz verilmemesi eleştirilere neden oldu.

"Aydın Ses Veriyor" yemeğinin açılış konuşmasını yapan MHP Aydın İl Başkanı Hasan Muti, 12 Haziran'da yapılacak genel seçimlerin çok önemli olduğunu vurguladı. "Gün birlik zamanıdır" diye konuşan Muti, "Geçmişte ne yaşandıysa yaşansın, kim ne yaptıysa yapsın, kim ne dediyse desin... geçmişi bir kenara bırakarak, yaşanan kırgınlıkları unutmalıyız. Hatta kırgınlıkları yok etmeliyiz. Şu anda her zamankinden daha fazla birliğe, beraberliğe ihtiyacımız var. Milliyetçi Hareketçiler her ne sebeple olursa olsun birlik ve beraberliği sağlamak, makus talihi yıkmak zorunda ve kararındadır" dedi.

Aydın İl Genel Meclisi'nde yapılan seçimlerde Başkanlığa seçilen MHP'li Hayri Güleç'i kutlayan Başkan Muti, Aydın'da hedeflerinin yüzde 35'in üstünde oy alarak birinci parti olmak olduğunu açıkladı. Başkan Muti, MHP'nin 12 Haziran seçimlerinde kullanılacak oy pusulasındaki yerini ima ederek, "12 Haziran'da hedefi 12'den vurup, Aydın'da üç olan milletvekili sayımızı 5'e çıkaracağız" diye konuştu.

mhp-(1)_20110409030202.jpg

 

Bu haber toplam 368 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR