YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,5636
EURO
6,2896
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mustafa Savaş projelerini anlatıyor!
31 Mart 2011 Perşembe 13:51

Mustafa Savaş projelerini anlatıyor!

AKP Aydın Milletvekili aday adayı olan Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mustafa SAVAŞ, partilileri ve hemşerileriyle bir araya gelerek Aydın için projelerini anlatmaya devam ediyor.

AK Parti temayül yoklamasında üçüncü sırada yer alması sonrasında çalışmalarına daha da hız verdiğini belirten Mustafa SAVAŞ, "Aydın'a önemli katkılar sağlamak üzere siyasete girmek istediğimi teşkilatlara duyurmuştum. Yine tekrar ediyorum, Aydın'ı hak ettiği noktalara taşımak amacıyla bu yolda gece gündüz çalışmaya devam edeceğim" diye konuştu.

Temayülde kendisine gösterilen desteğe teşekkür eden Mustafa SAVAŞ, "Aydın'ın Türkiye'nin parlayan yıldızı yapmak için geliyorum. Aydın'ı ve Aydınlıları çok seviyorum. Bu kentte  doğmuş ve büyümüş biri olarak Aydınlılara hizmet etmek istiyorum. AK Parti camiasının şahsıma gösterdiği desteğe ve ilgiye de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Aydınlık günlerin devamı için Adalet ve Kalkınma Partisi'nden aday olduğunu ifade eden AK Parti aday adayı Mustafa SAVAŞ, "Aydın’ın; sanayi, ticaret, tarım, turizm, madencilik alanlarındaki potansiyelinin daha fazla kullanılacağını ve buna bağlı olarak refah düzeyinin yükseleceğini” belirtti.

Özellikle istihdamın artırılması için Aydın’daki küçük ve orta boy işletmelerin rekabetçi yapıya kavuşturulmasının zorunlu olduğunu belirten Mustafa SAVAŞ, “Aydın’daki işletmelerin sağlıklı şekilde büyümesi, işsizliğin azaltılarak refahın artırılması için planlı hareket edilmesi gerektiğini” ifade etti.

Aydın’ın, 2010 yılı içinde 552 Milyon Dolar ihracat geliri ile 20. sırada yer aldığını belirten Mustafa SAVAŞ “Aydın’ın ekonomik potansiyeli de dikkate alınarak katma değer yaratan sektör ve sanayi ürünlerine öncelik verilerek ihracat gelirlerinin artırılması gerekiyor” dedi.

Mustafa SAVAŞ, partilileri ve hemşeriyle buluşmalarına devam ederek sorunlarını dinleyeceğini de sözlerine ekledi.

Bu haber toplam 575 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR