YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,5636
EURO
6,2896
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Muhsin Yazıcıoğlu Nazillide ölümsüzleştirildi
05 Nisan 2011 Salı 16:44

Muhsin Yazıcıoğlu Nazilli'de ölümsüzleştirildi

Nazilli Belediye'si yeni yapılan park, cadde, bulvar ve önemli merkezlere, merhum devlet adamları, siyasetçiler ve Nazilli'ye hizmet edenlerin isimlerini vererek ölümsüzleştirdi.

 Nazilli Belediye Meclisi, aldığı ortak kararlarla ilçede yeni yapılan park, cadde, bulvar ve önemli merkezlere, merhum devlet adamları, siyasetçiler ve Nazilli'ye hizmet edenlerin isimlerini vererek ölümsüzleştirdi.
Nazilli'de yeni açılan 380 sokak üzerindeki bulvara Alparslan Türkeş, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'ne eski Nazilli Belediye Başkanı merhum Dr. Rıza Arpaz'ın isimlerinin verilmesinin ardından son olarak helikopter kazasıyla hayatını kaybeden BBP Lideri Muhsin Yazıcığolu'nun ismini Yeni Mahalle 500 Sokak üzerinde bulunan parka verdi. BBP İl Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı törende Türk bayrağına sarılı isim tabelası Başkan Haluk Alıcık ve BBP İl Yönetim Kurulu üyelerince açılarak Muhsin Yazıcıoğlu
ismi ölümsüzleştirildi.
Belediye Başkanı Haluk Alıcık, "Vatanımıza hizmet eden kim olursa olsun isimlerini yaşatmak, onları dualarla anmak için elimizden geleni yapacağız. Buradaki parka isim verilmesi konusunda belediye meclisine önerge verdiğimizde CHP, AK Parti ve MHP'li meclis üyeleri olarak hiç tereddüt etmeden oybirliği ile kararı aldık. Tüm meclis üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Vatanına hizmet eden her büyüğümüzü, kardeşimizi rahmetle anarken, gelecek nesillere isimlerinin ulaşması için de elimizden gelen her şeyi
yapacağımıza söz veriyorum" dedi.
Başkan Haluk Alıcık ve Nazilli Belediyesinin bu jestinden dolayı BBP İl Yönetimi, tören sırasında teşekkür ederek şükranlarını dile getirdiler.
 

Bu haber toplam 298 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR