YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,3255
EURO
6,0377
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kotan Teşekkür Etti
15 Nisan 2011 Cuma 12:36

Kotan Teşekkür Etti

Ak Parti Aday Adaylığı Başvurusunda Bulunan Haydar Kotan Adayların Açıklanmasının Ardından Basın Bildirisi Açıkladı.

KAMUOYUNA DUYURULUR!..

 

Değerli dostlarıma ve hemşehrilerime,

 

Hiç bir zaman özümü ve nereden geldiğini unutmayan ve unutmayacak bir kişi olarak bu vatanın topraklarında ve onun yönetildiği yüce Meclisimizde yeterince sesimizi duyuramadığımız; beklentilerimizi, isteklerimizi iletebilecek bir merci bulamadığımızı düşündüğüm için son anda kaybedeceklerimi ve nasıl yorumlanacağını düşünmeksizin sesimiz ve nefesimiz olmak için AK Partiden aday adayı oldum.

Bu dar zaman diliminde duygularımı ve emellerimi sizlerle paylaşmak için çalıştım. İlk tepkileri olumsuz olan çevrelerin bile ziyaretlerim sonucunda beni anladıklarını, samimiyetime inandıklarını ve yanımda olduklarını gördüm. Duygularımda yalnız olmadığımı bizim çok büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha anladım.

Aydın ilinin batı bölümü ve özellikle KUŞADASI’ nda yaşanan milletvekilliği fakirliğine de son vererek, turizmin beşiği olan bu güzel ilçemizde 1987 yılından bu yana hayatını kazanan bir kişi olarak, tanıtımı ve turizm skalasındaki layık olduğu yere getirilmesi arzusundayım.

Parlamento da grubu olan diğer partiler tarafından yeni dönemde de göz ardı edilmesiyle üstüme düşen görevi yapmak ve turizm gelirini artırarak, gerek AYDIN ili ve dolayısıyla Ülkeme katma değer sağlanması ülküsünden hareketle yoğun bir seçim kampanyası yürüttüm. Bundan dolayıdır ki vicdanen çok rahat ve huzurluyum.

Benimle aynı duyguları paylaşan sizlere teşekkürü bir borç bilir ve yine sizlerden aldığım güçle her platformda mücadelemi sürdüreceğime söz veririm.  

Saygılarımla,

Haydar KOTAN

Bu haber toplam 299 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR