YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,3230
EURO
6,0368
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kılınça Kadınlardan Destek
14 Nisan 2011 Perşembe 14:12

Kılınç'a Kadınlardan Destek

AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Gültekin Kılınç, Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın adayları açıklamasının hemen ardından, sürdürdüğü seçim çalışmalarına hız kazandırdı.

Bu çalışmalarında Kılınç’a destek olanlar arasında AK Parti Nazilli İlçe Teşkilatı Kadın Kolları da bulunuyor.

Aday Gültekin Kılınç, bir yandan ilçeler ve beldelerdeki vatandaşlarla buluşurken; diğer yandan da Nazilli teşkilatındaki bayanlar, başkanları Ayşin Hittet önderliğinde köy köy, kapı kapı dolaşarak, broşür dağıtıp sohbet ediyorlar. AK Parti Nazilli İlçe Teşkilatı Kadın Kollarının tam destek verdiği Gültekin Kılınç’ın adaylığının açıklanır açıklanmaz hummalı bir çalışmaya başlayan bayanlar, işlerini güçlerini bırakıp köy köy, kapı kapı dolaşmaya başladı. AK Parti Nazilli İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Ayşin Hittet önderliğinde 30 bayan, Pirlibey Beldesi’ni ziyaret etti. Beldedeki kapıları tek tek çalarak, broşür dağıtan kadın kolları, daha sonra Pirlibey Belde Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Nevin Uysal’ın evinde toplantı düzenledi.

Toplantıda, beldedeki bayanlarla bir araya gelen Nazilli Kadın Kolları Teşkilatı burada, milletvekili adayı Gültekin Kılınç ve AK Parti ile ilgili bilgiler aktardı. Başkan Ayşin Hittet yaptığı konuşmada, bayanlardan, toplantılara gereken önemin verilmesini isteyerek, “İş saatine denk gelmemize rağmen bu yoğun ilgiden çok memnun kaldık. Hep birlikte çaba göstererek, partimizin hak ettiği oyu kazanmasını sağlayacağız. Desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Toplantıya katılan kadınlar ise AK Parti ve başbakandan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.Porogram kapsamında 86 yaşındaki Fatma Biçer’i ziyaret eden AK Partili bayanlar 15 syıldır yatalak olduğunu ve AK Parti’nin düzenlemesi sonucu devletin evde bakım hizmetinden faydalandığını söyledi. Partili kadınlar kapı kapı dolaşıp Gültekin Kılınç’ı ve projelerini anlattılar.

Bu haber toplam 315 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR