YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,5829
EURO
6,3070
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kılınç Sevgisi Giderek Büyüyor
07 Nisan 2011 Perşembe 12:47

Kılınç Sevgisi Giderek Büyüyor

AK Parti’den milletvekili aday adaylığını açıkladığı günden bu yana Aydın’ın bütün ilçe ve beldelerinin yanında birçok köyü de ziyaret eden Ali Gültekin Kılınç’a sevgi seli giderek büyüyor.

Partililerden ‘Hep destek, tam destek’ sözü alan Kılınç, “Bu birlik ve beraberlik oldukça aşamayacağımız engel yoktur” dedi.

Ali Gültekin Kılınç son olarak Aydın’ın Germencik ve Bozdoğan ilçelerini ziyaret etti. Yüzlerce partili, gecenin ilerleyen saatlerine rağmen Kılınç ile tanışabilmek sohbet etmek için parti binasına akın etti. Gördüğü sevgi ve ilgi karşısında oldukça duygulanan Kılınç, “İşte AK Parti’yi AK Parti yapan bu sevgidir. Biz bu sevda ile yola çıktık. Bu sevdanın adına Türkiye dedik, Aydın dedik, Bozdoğan, Germencik dedik. Tam 9 yıldır aynı aşk ve ciddiyetle yolumuza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Yola çıkarken, kendilerinden sonraki nesillere yaşanabilir bir Aydın bırakmayı hedeflediklerini söyleyen AK Parti Aydın Milletvekili aday adayı Ali Gültekin Kılınç, “Aydın’ı marka şehir yapmak için gece-gündüz, el-ele vererek çalışacağız. İncirimiz var, zeytinimiz var. İnsanımız da toprağımız gibi bereketli ve verimlidir. Bize düşen bu değerleri en iyi şekilde işleyip, istihdama çevirmektir. Bu nedenle ziyaret ettiğim her bölgede organik tarımdan, termal seracılıktan ve sanayileşmeden söz ediyorum. Bu potansiyel Aydın’da var. Bizim bizden başkasına ihtiyacımız yok” şeklinde konuştu.
Kılınç, birlik, beraberlik içinde hareket edip Aydın’ı kalkındırma döneminin başlayacağına dikkat çekerek, 12 Haziran’dan sonra Aydın’ın kaderini değiştirecek 4 yıllık sürecin başlayacağını vurguladı. Konuşmasında, AK Parti’nin misyon ve vizyonundan bahseden Kılınç, “Herkes elini taşın altına koyacak. Başbakanımıza elimizden geldiğince destek olacağız. Aydın’ı bu seçimlerde birinci parti yapacağız. Bunun başka alternatifi yok” diyerek sözlerini tamamladı.

20110407ay408549.jpg

Bu haber toplam 323 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR