YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,5777
EURO
6,3019
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Keleşoğluyla Denktaş Bir Araya Geldi
14 Nisan 2011 Perşembe 17:07

Keleşoğlu'yla Denktaş Bir Araya Geldi

Bekir-Sacide-Filiz-Hale Keleşoğlu Eğitim ve Yardım Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Keleşoğlu 1974 yılında Barış Harekatına katılarak gazi olduğu Yavru Vatan Kıbrıs’ta KKTC efsane eski Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş ile bir araya geldi.

 Denktaş’ın daveti üzerine Kıbrıs’a giden BESKVA Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Keleşoğlu, Vakfın faaliyetleri hakkında Denktaş’ı bilgilendirdi.

Kıbrıs’ta Türk Şehitliğini de ziyaret eden Kıbrıs Gazisi Hakkı Keleşoğlu burara silah arkadaşlarının kabirlerinde dualar okudu.Duygusal anlar yaşayarak göz yaşlarına hakim olamadı.

Keleşoğlu Denktaş ile bir araya geldi

BESKVA Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Keleşoğlu 1974 yılında Türkiye’nin Barış Harekatına katılarak Gazilik unvanı aldığı yavru vatan Kıbrıs’a  bu kez 37 yıl aradan sonra bir devlet büyüğü KKTC’nin efsane Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın daveti üzerine gitti. Denktaş’ın konutunda gerçekleştirilen görüşmede Keleşoğlu hayırsever kimliği ile Denktaş’ı vakfının faaliyetleri hakkında mini bir brifing verirken , yaklaşan genel seçimler öncesi Türkiye’de ki siyasi gelişmeler hakkında bilgilendirdi. Denktaş’ın davetinin kendisini ve ailesini son derece mutlu ettiğini ifade eden Keleşoğlu, ‘’Sizin gibi hayatını KKTC’nin bağımsızlığına adamış bir devlet büyüğümle bir arada olmak şahsım adına çok büyük bir onurdur. Bizlerde bu uğurda 1974 yılında KKTC’nin  haklı mücadelesine katılarak gazilik unvanı aldık. Bu madalyamı şerefle göğsümde taşıyorum.  KKTC’nin refahı yönünde olağan üstü çalışmalar yaparak Türk lobisinin gücünü tüm dünyaya ispatladınız. Haklı davanıza Anavatan’da yaşayan tüm vatandaşlarımızın destek verdiğini belirtmek isterim. Şahsıma gösterdiğiniz yakın ilgi ve alakaya teşekkür ederim’’ dedi. Kıbrıs’ta Türk Şehitliğini de ziyaret eden Keleşoğlu burara silah arkadaşlarının kabirlerinde dualar okudu.Duygusal anlar yaşayarak göz yaşlarına hakim olamadı. Keleşoğlu’na davetini kırmayarak KKTC’ye geldiği için teşekkür eden KKTC’nin efsane Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, ‘’Vakfınızın çalışmalarını buradan takip ediyorum. Bunun dışında Kıbrıs gazisi olanız da çok daha anlamlı. Kıbrıs’ımızın bağımsızlık mücadelesine verdiğiniz desteğe teşekkür ederim. Önümüzdeki süreç içerinde vakfınızın faaliyet alanını Kıbrıs’a da taşımanızı temenni ederim’’ diye konuştu.

Keleşoğlu Kıbrıs’tan verdiği mesajda Peygamber Efendimizin doğumunu simgeleyen KUTLU DOĞUM Hatasının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

kelesoglu..1.jpg

kelesoglu..2.jpg

Bu haber toplam 511 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR