YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,3290
EURO
6,0432
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Genç Girişimcilere AYTO’dan destek
15 Nisan 2011 Cuma 10:20

Genç Girişimcilere AYTO’dan destek

Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hakkı Dokuzlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Adnan Menderes Bulvarı’nda 2. Şubesini açan Metin Süt firmasını ziyarette bulundu.

Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hakkı Dokuzlu, Başkan yardımcısı Bülent Gündüz, Yönetim Kurulu Üyeleri Kenan Vardar, Mehmet Özgen, Selim Sır, Ömer Özkaya ve Genel Sekreter Alaattin Arslan’dan oluşan heyet Metin Süt’ün Adnan Menderes Bulvarı Şubesi’ni ziyaret ettiler.

Metin Süt ortaklarından Gökhan Erdoğan’a hayılı olsun dileklerini ileten Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hakkı Dokuzlu, “ Dilerim ki bundan sonra Aydın’ın ilçelerinde ve başka illerde  şubeler açarsınız.  Başka yerlerde şubeler açmanızda bizleri onurlandırır. Çünkü Aydın merkezli bir firma olarak Aydın’ın ismini duyurmuş olacaksınız. Ben bir şehrin zenginliğinin markalarının çokluğu ile orantılı olduğunu düşünüyorum. Bir sıkıntınız bir sorununuz olduğunda Aydın Ticaret Odası olarak hep birlikte siz üyelerimizin arkasındayız.” dedi.

Aydın Ticaret Odası heyetini karşılayan Gökhan Erdoğan Metin Süt bünyesinde genellikle Aydın’da üretimi yapılan ürünler satmaya gayret gösterdiklerini ifade ederek “Kardeşim Ali Erdoğan ile bu işe başladığımız zaman günlük 1 ton süt işliyorduk. Bugün günde 45 ton sütü işler hale geldik. İmalathanemizde  1800 m2 kapalı alana ulaştı, 55 kişiye de istihdam sağlıyoruz. Irak’a ihracat konusunda görüşmeler içerisindeyiz, inşallah Irak’a ürünlerimizden ihraç edeceğiz.” diye konuştu. 

Bu haber toplam 339 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR