YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,5777
EURO
6,3019
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Forma ve Atkı İstediler
31 Mart 2011 Perşembe 14:07

Forma ve Atkı İstediler

Nazilli Belediyespor Meydan taraftarı bir grup öğrenci, Gültekin Kılınç’ı, seçim bürosunda ziyaret ederek kendisinden forma ve atkı talebinde bulundu. Kılınç, taraftar grubuna 100 forma ve atkı sözü verdi.

Nazilli Meydan taraftarı ve Nazilli facebook sayfa yöneticisi bir grup öğrenci, Nazilli Belediyespor Kulübü’nün perşembe günü, Bursa Nilüferspor ile oynayacağı maç öncesi, Gültekin Kılınç’a ziyarette bulunarak kendisini maça davet ettiler. Öğrenciler, seçim bürosunda, “ bizim için Gültekin Kılınç” sloganı ile tezahüratta bulunurken, yanlarında getirdikleri Nazilli Belediyespor formasını ve atkıyı da, Kılınç’a hediye ettiler. Gültekin Kılınç, atkıyı boynuna asarak Nazilli Belediyespor Meydan taraftarı ile birlikte objektiflere poz verdikten sonra gençlerle uzun uzun sohbet etti. Sohbetinde, genç nüfusu yakından ilgilendiren istihdam problemine karşı yapılacak projelerden bahsetti. “Amacımız Aydın’ı marka şehir yapmak. Önce istihdam sorununu çözmemiz gerekiyor. Danimarka’da hükümet, yaşlı insanların yaşayıp yaşamadığını öğrenmek için onları tek tek arıyor. Yarın biz de bu duruma düşmemek için istihdama gereken önemi vereceğiz” diyen AK Parti Aydın Milletvekili Aday Adayı Gültekin Kılınç, sohbetinde, Nazilli’nin uzun ve sağlıklı yaşam merkezi olduğunu da vurguladı. Genç taraftara, uzun yaşam sandığını açıklayan Kılınç, “ Nazilli, organik tarım merkezi yolunda hızla ilerliyor. Biz bu özelliği, nasıl ekonomiye, istihdama dönüştürebiliriz onun hesabını yapıyoruz. Bu konuda ürettiğimiz ciddi ve uygulanabilir projelerimiz var” şeklinde konuştu.

Aydın’daki 10 bin dönüm serada, jeotermal ısı enerjisinin kullanılabilmesi durumunda, 10 bin vasıfsız işçiye ve bin mühendise istihdam sağlanacağını dile getiren Gültekin Kılınç, gençlere nasihatta bulunmayı da ihmal etmedi. AK Parti Aydın Milletvekili Aday Adayı Gültekin Kılınç’ın gençlere, sohbet sonundaki nasihatı ise şöyle oldu : “ HER ZAMAN DİK YÜRÜYÜN. SİZLER BİZİM GELECEĞİMİZSİNİZ. ŞARTLAR NE OLURSA OLSUN BİRLİKTELİĞİNİZİ MUHAFAZA EDİN.”

Bu haber toplam 364 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR