YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,3413
EURO
6,0898
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DPnin milletvekili aday listesi
12 Nisan 2011 Salı 11:23

DP'nin milletvekili aday listesi

Demokrat Partinin 12 Haziran Genel Seçimi milletvekili aday listesi belirlendi. Milletvekili adayları, aday gösterildikleri iller ve sıraları şöyle:

ADANA

1- Mehmet Emin Koç, gazeteci

ADIYAMAN

1- Mehmet Kutlu, inşaat mühendisi
2- Rağibe Yağdi, serbest meslek meslek
3- Hüseyin Kuru, serbest meslek meslek
4- Celal Ulu, serbest meslek
5- Muharrem Yıldırım, emekli

AFYONKARAHİSAR

1- İbrahim Koç, emekli

AĞRI

1- Adil Göksel, reklamcı
2- Mahmut Mermertaş, emekli
3- Mustafa Çelik, iş adamı
4- Yusuf Öztürk, esnaf

AMASYA

1- Gülseren Ertopçu, emekli
2- Harun Uysal, iş adamı
3- Ömer Akın, iktisatçı

ANKARA

1- Murat Özilhan, iş adamı
2- Mustafa Doğan, esnaf
3- Abdullah Terzi, Doktor
4- İzzet Yaşar, İş Adamı

ANTALYA

1- Güneş Postlu, mühendis

ARTVİN

1- Turhan Demir, yönetici
2- Öner Gençtürk, iktisatçı

AYDIN

1- Bekir Ongun, öğretmen
2- Seda Kanat, müteahhit
3- Sedat Çamoğlu, iş adamı
4- Salih Muslu, müteahhit
5- İsmail Çoban, avukat
6- Mehmet Özçakır, mühendis
7- Adem Sercan, mali müşavir


BALIKESİR

1- Ata Selçuk, emekli

BİLECİK

1- Nurhan Güner, avukat
2- Ufuk Kurucan, iş adamı

BİNGÖL

1- Abdullah Oğuzhan, esnaf
2- Cemil Demirel, yazar
3- İbrahim Sinan Kökçü, serbest meslek

BİTLİS

1- Hasan Taşkın, esnaf
2- Atarullah Özcan, serbest meslek
3- Abdul Cemil Üner, muhasebeci

BOLU

1- İsmail Necdet Arafat, mühendis
2- Suat Hayri Sapmaz, veteriner
3- Hayrettin Ulu, çiftçi

BURDUR

1- Ahmet Fener, sanayici

BURSA

1- Haydar Baş
2- Ali Garaçoğlu, eğitimci
3- Bilal Karamus, iş adamı

ÇANAKKALE

1- Selim Mecit Beşer, hukukçu
2- Selami Münir Duru, öğretmen
3- Levent Karesioğlu, emekli
4- Beytullah Yavaş, yönetici

ÇANKIRI

1- Ömer Sarıalioğlu, avukat
2- Ahmet Demirel

ÇORUM

1- Önder Çolak, mimar
2- Mustafa Pak, avukat
3- İbrahim Yıldırım, çiftçi
4- Cavit Pak, iş adamı

DENİZLİ

1- İsmail Ağar, hakim
2- Osman Çandır, müteahhit
3- İsmail Hakkı Kavak, iktisatçı
4- Aysel Çakmak, serbest meslek
5- Ömer Kılıç, iş adamı
6- Turgay Urgan, inşaat mühendisi
7- İsmail Sağer, çiftçi

DİYARBAKIR


1- Şeyhmus Elçi, esnaf
2- Eyyüp Aslan, esnaf
3- Nuriye Tülay Türköz, ev hanımı
4- Mehmet Ali Yenici, iş adamı
5- Faysal Aslan, esnaf
6- Hatice Dokuzluoğlu, esnaf
7- Yasin Aslan, esnaf
8- Mehmet Uğur Dokuzluoğlu, esnaf
9- Nejla Türkdal, esnaf
10- Ethem Orhan iş adamı
11- Ali Polat, iş adamı

EDİRNE

1- Nurhayat Bozkurt, öğretmen
2- Münir Aydın, öğretmen
3- Necmi Karakaş, iş adamı

ELAZIĞ

1- Sami Demiray, mali müşavir
2- Bayram Kavak, mimar
3- Adnan Oğuz, müteahhit
4- Ahmet Feti Çolakoğlu, mühendis
5- Rahmi Kılıç, çiftçi

ERZİNCAN

1- Tuncay Sezer, eğitimci
2- Cengiz Pelen, eczacı

ERZURUM

1- Murat Postlu, avukat
2- Mecit Hazır, sendikacı

ESKİŞEHİR

1- Fahri Gürgenburan, avukat

GAZİANTEP

1- Ömer Eyercioğlu, öğretim görevlisi

GİRESUN

1- Erdoğan Türkoğlu, avukat
2- Cem Turan, Avukat
3- Mustafa Şahin, iş adamı
4- Abdulkadir Bayram, esnaf

GÜMÜŞHANE

1- Coşkun Gündüz, iş adamı
2- Hulusi Aydın, inşaat teknikeri

HAKKARİ


1- Mehmet Ağırdil, iş adamı
2- Abdulgani Akdağ, iş adamı
3- Veysel Kazel, emekli

HATAY

1- Fehmi Uçar, emekli

ISPARTA

1- Nuri Kaplan, tıp doktoru
2- Hasan Kaleli, İktisatçı
3- Fikret Sevinç, İşçi
4- Mehmet Ateş, emekli

MERSİN

1- Harun Göksel, fizyoterapist
2- Musa Tuhan, esnaf

İSTANBUL


1- Ali Ünal Emiroğlu, emekli
2- Namık Kemal Zeybek, avukat
3- İbrahim Berk, avukat
4- Nurettin Mutlu, ilahiyatçı
5- Muharrem Bayraktar, yazar
6- Selim Kotil, inşaat mühendisi

İZMİR

1- Harun Kayacı, iş adamı
2- Ahmet Erimhan, avukat
3- Adem Birinci, gazeteci

KARS

1- Erkan Güneş, esnaf
2- Ekrem Polat, İktisatçı
3- Gencay Aytaş, esnaf

KASTAMONU

1- Ahmet Rugancı, tüccar
2- Ayfer Demir, iktisatçı
3- Erhan Deler, mali Müşavir

KAYSERİ

1- Osman Çilsal

KIRKLARELİ

1- Sinan Katnaş, mühendis
2- İsmet Karadöl, avukat
3- Arif Deniz, esnaf

KIRŞEHİR

1- Zekeriya Ay, iktisatçı
2- Adem Özhan, işçi

KOCAELİ

1- Muhiddin Fuat Şengül, inşaat mühendisi

KONYA

1- Hüseyin Akbal, inşaat yüksek mühendisi
2- Hasan Öztürk, sanayici

KÜTAHYA

1- Hüseyin Zengin, iş adamı

MALATYA

1- Oktay Doğan, avukat

MANİSA

1- Ufuk Yurt, esnaf

KAHRAMANMARAŞ

1- Ramazan Deveci, esnaf
2- Zühtü Kazancı, avukat
3- Cahit Güçlü, sanayici
4- Ali Demirci, müteahhit
5- Ali Ceyhan, çiftçi
6- Ejder Nafız Özdemir, serbest meslek
7- Güller Telek, serbest meslek
8- Celal Bağcı, sanayici

MARDİN


1- Ayşe Gülçin Kavak, öğretmen
2- Ardal Karanlık, iş adamı
3- Sadettin Emer, muhasebeci
4- Abdulhalik Çalışkan, esnaf
5- Zuhal Özkar, ev hanımı
6- Mehmet Selim Selçuk Baytürkmen, tekniker

MUĞLA

1- Erdal Eroğlu, eczacı
2- Beyler Koca, öğretmen
3- Ülker Gökalp, iş kadını
4- Oktay Yönter, avukat
5- Mehmet Yılmaz, emekli
6- Nevin Özkaya, emekli

MUŞ

1- Selman Aydın, muhasebeci
2- Mehmet Arda, elektronik
3- Hüseyin Dağ, esnaf
4- Vahdettin Engin, mühendis

NEVŞEHİR

1- İlhan Gültekin, inşaatçı
2- Mehmet Aksu, emekli
3- Mustafa Orhan, eğitimci

NİĞDE

1- Cengiz Sefer, tüccar
2- Nihat Özbek, esnaf
3- Yusuf Tıkır, esnaf

ORDU

1- Sebahattin Öztürk öğretmen
2- Yakup Halıcı, mimar
3- Özer Yücel, emekli
4- Bahtiyar Yamaner, serbest meslek
5- İbrahim Ayhan Mağden, serbest meslek
6- Mehmet Şahin, esnaf

RİZE

1- Hasan Peçe, kimya mühendisi
2- Yusuf Reşit Beyazal, iş adamı
3- İbrahim Kuvel, tüccar

SAKARYA

1- Alahattin Güneşli, işçi

SAMSUN

1- Yaşar Şenocak, emekli

SİİRT

1- Mehmet Ağırdil, iş adamı

SİNOP

1- Rahmi Özdemir, esnaf
2- Hamdi Kabaer, esnaf

SİVAS

1- Necati Kılınç, makine mühendisi

TEKİRDAĞ

1- Hamdiye Pekbay, ev hanımı

TOKAT

1- Ömer Yeleser, serbest meslek
2- Yusuf Eraslan, mühendis
3- Ali Demir, emekli
4- Abdullah Göktürk, mühendis
5- Galip Aktaş, işçi

TRABZON

1- Nihat Hekimoğlu, iş adamı
2- İsmail İnan, tüccar
3- Lale Murathan, öğretmen
4- Ömer Turan, iş adamı
5- Hasan Marabaoğlu, esnaf
6- Gülden Katipoğlu, öğretmen

TUNCELİ

1- Ahmet Geçer, emekli
2- Veli Aydın, emekli

ŞANLIURFA

1- Mustafa Polat,
2- Şemi Şemsettin Çakır, öğretim üyesi
3- Namık Kemal Cirit, işletmeci
4- Bekir Sedef, esnaf
5- Muzafer Yağmur çiftçi
6- Ömer Faruk Dağ, müteahhit
7- Mehmet Emin Atmanoğlu, esnaf
8- Ahmet Açmaz, esnaf
9- Mehmet Bağış, müteahhit
10- Necmettin Kara, serbest meslek
11- Mahmut Tokmak, çiftçi
12- Mehmet Dam, esnaf

UŞAK

1- Ramazan Uğur, emekli

VAN

1- Sedat Ceyhan, esnaf

YOZGAT

1- Yavuz Erbaş, öğretmen
2- Kıyasi Başgül, mühendis
3- Recep Erdoğan, esnaf
4- Hacı İbrahim Demir, iş adamı

ZONGULDAK

1- Muammer Salman, iş adamı

AKSARAY

1- Abdullah Caydar, esnaf

BAYBURT

1- Erdoğan Şentürk, serbest meslek

KARAMAN
1- Mümtaz Kartal, serbest meslek
2- Yusuf Uğur, esnaf

KIRIKKALE

1- Cengiz Uysal, mali müşavir
2- Mehmet Subaşı, esnaf
3- Ali Gümüşsoy, mali müşavir

BATMAN

1- Murat Şentürk, müteahhit
2- Esen Sarı, işletmeci
3- Ahmet Güneş, serbest meslek
4- Mehmet Ramazan Kebabçılar, esnaf

ŞIRNAK

1- İsmet Bilir, esnaf
2- Mehmet Bayar, esnaf
3- Tuba Ünlü, ev hanımı
4- Zekeriye Bülent Bulut, iş adamı

BARTIN

1- Siyami Saraç, serbest meslek
2- Hasan Ergin, muhasebeci

ARDAHAN

1- Emin Üstün, esnaf
2- Mehmet Baş, esnaf

IĞDIR

1- Abdullah Güngör, emekli
2- İhsan Çetin, serbest meslek

YALOVA

1- Yüksel Durak, ilahiyatçı

KARABÜK

1- Fikret Çatmakaş, iktisatçı
2- Recep Özcan, emekli

KİLİS

1- Mehmet Galip Akdağ, avukat
2- Ahmet Hayrettin Özuymaz, iş adamı

OSMANİYE

1- Ali Dinç, iktisatçı
2- Hasan Kaya, elektronik teknisyeni
3- Malik Sökmen, mühendis
4- Erdinç Say, esnaf

DÜZCE

1- Alper Tüfekçi, İktisat
2- Gülali Keleşoğlu, iş adamı
3- İsmail Baklacı, esnaf 

Bu haber toplam 498 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR