YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,5829
EURO
6,3070
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Daha Çok Çalışma Zamanıdır
13 Nisan 2011 Çarşamba 16:39

Daha Çok Çalışma Zamanıdır

Ak Parti Aydın Milletvekili Gültekin Kılınç Aydın'dan En Az Dört Milletvekili Çıkaracaklarını Söyledi.

AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLİ ADAYI ALİ GÜLTEKİN KILINÇ, 12 HAZİRAN 2011 PAZAR GÜNÜ YAPILACAK GENEL SEÇİMLERDE PARTİSİNİN OY ORANININ %50’LERİN ÜSTÜNCE OLACAĞINI SÖYLEYEREK, “BU TABLO DAHA GÜÇLÜ MECLİS, DAHA GÜÇLÜ TÜRKİYE’NİN İLK ADIMLARINI OLUŞTURACAKTIR” DEDİ.

SEÇİMLERDE AYDIN’DAN EN AZ 4 MİLLETVEKİLİ ÇIKARACAKLARINA DİKKAT ÇEKEN KILINÇ, AYDIN BÖLGESİNDE DEVAM EDEN SEÇİM ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİREREK, “ADAYLARIN ORTAK HEDEFİ AYDIN’IN MENFAATLERİ OLMALIDIR” ŞEKLİNDE KONUŞTU.

Adalet ve Kalkınma Parti (AK Parti) Aydın Milletvekili Adayı Ali Gültekin KILINÇ, 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak genel seçimlerde partisinin oy oranının %50’lerin üstünce olacağını söyleyerek, “Bu tablo daha güçlü meclis, daha güçlü Türkiye’nin ilk adımlarını oluşturacaktır” dedi. Seçimlerde Aydın’dan en az 4 milletvekili çıkaracaklarına dikkat çeken KILINÇ, Aydın bölgesinde devam eden seçim çalışmalarını değerlendirerek, “Adayların ortak hedefi Aydın’ın menfaatleri olmalıdır” şeklinde konuştu.

KILIINÇ: AK PARTİ % 48 İLE %53 ARASINDA OY ALACAK

Türkiye’nin 12 Haziran seçimlerinin Türkiye’de yapılan tüm seçimlerden daha önemli olduğuna dikkat çeken AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Ali Gültekin KILINÇ, partisinin genel seçimlerden güçlü bir şekilde çıkacağını kaydederek, “Şu anda yapılan kamuoyu yoklamalarının çoğunluğu AK Parti’nin % 48 ile %53 arasında oy alacağını gösteriyor. Sadece Türkiye’nin değil, dünya insanlığının AK Parti iktidarına ihtiyacı var” ifadelerini kullandı.

KILINÇ: ŞİMDİ DAHA ÇOK ÇALIŞMA ZAMANIDIR

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini ve Aydın’ı karış-karış gediklerini belirten KILINÇ, “Zor ve uzun bir süreç bizleri bekliyor. Ekip arkadaşlarım ile yola çıkarken Aydın’ı daha iyi noktalara getirtme sözü vermiştik. Şimdi çalışma zamanıdır. Çok çalışacağız, çok yorulacağız ama yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuşarak sözlerini tamamladı.

Bu haber toplam 406 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR