YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,3295
EURO
6,0415
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aydını Çiçeklerle Süsleyelim
06 Nisan 2011 Çarşamba 16:38

Aydın'ı Çiçeklerle Süsleyelim

Aydın Merkez Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu’nun başlatmış olduğu proje kapsamında okulun tüm pencereleri çiçek saksılarıyla rengarenk donatıldı.

 Aydın Mercek Özel Haber -  Bu projenin amacı Okuldan başlayarak, caddemizde, semtimizde, ilimizde pencere ve balkonların görsel güzelliğe kavuşturulmasıdır.

Proje kapsamında okulun tüm pencereleri çiçeklerle donatıldı. Okul içi çiçekler ve saksılar yenilendi. Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu müdürü Sayın Mehmet ÖZTÜRK başkanlığında Çevre kulübü, Okul Öğretmenlerinden Yıldız AKAR ve Okan HELVACI rehberliğinde kulüp üyeleri ve öğrencilerimizin katkılarıyla proje geliştirildi. Yaklaşık 700 adet çiçek 120 adet büyük saksılara dikildi.

Projenin Aydın İl merkezinde de uygulanması için tanıtım faaliyetleri, Okul Aile Birliği Üyeleri ile işbirliği içinde kulüp üyeleri tarafında devam etmektedir.

     Projeye başta çiçeklerin temininde “Aydın Peyzaj” , toprak temininde Aydın Belediyesi, Afişler için Güney Reklam Ajansı olmak üzere çeşitli kurumlar desteklerini sundular.

Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu’nun başlattığı projeye destek vermek için pencerelerimizi renkli çiçekler dikmemiz yeterli olacaktır.Hem görsel şölen hem de inanılmaz güzel kokularla Aydın’ımızı süslemek için kollarımızı sıvayalım..

Haber : Nurcihan Altuğ

s6001350.jpg

s6001364.jpg

dsc_1037.jpg

pencere.jpg

Bu haber toplam 1947 defa okunmuştur
YORUMLAR
Güzel AYDINımıza yakışır...
İzden HELVACI
Öncelikle fikir olarak çok başarılı ve yapıcı bir proje.Hayata geçirilmesi için canla başla çalışan tüm öğretmenlere ve katkıda bulunanlara bir Aydınlı olarak teşekkür ediyorum..Bir okulda başlayıp birçok okula, bir mahalleden birçok mahalleye yayılacağına, Aydın ilimizi daha da daha da güzelleştireceğine inanıyorum.Projede yer alanların ve öncülük edenlerin emeğine sağlık.
07 Nisan 2011 Perşembe 12:03
okulumuz etkinlikleri
nurgül koyuncu
mercek gazetesine çok teşekkür ederiz.okulumuzla ve bu purojeyi destek olan öğretmen ve öğrencilerimizi kutlarım
06 Nisan 2011 Çarşamba 23:40

ÇOK OKUNANLAR