YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,5829
EURO
6,3070
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aydında Kılınç Coşkusu
12 Nisan 2011 Salı 15:13

Aydın'da Kılınç Coşkusu

Ak Parti'den 2. Sıradan Aydın milletvekili adayı olan Ali Gültekin KILINÇ tebrikleri kabul etti

AK PARTİ’DEN 3. SIRADAN AYDIN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLAN ALİ GÜLTEKİN KILINÇ, LİSTENİN AÇIKLANMASININ ARDINDAN İLK ÖNCE SEÇİM BÜROSUNA, DAHA SONRA AK PARTİ İLÇE BİNASI’NA GEÇTİ VE TEBRİKLERİ KABUL ETTİ.

 ALİ GÜLTEKİN KILINÇ’IN ADAYLIK HABERİNİ ALAN YÜZLERCE PARTİLİ SEÇİM BÜROSUNA AKIN EDERKEN, KALABALIĞIN CADDELERE TAŞTIĞI GÖZLENDİ.

 KILINÇ, “AYDIN SİYASETİNDE YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR. HEP BİRLİKTE MARKA ŞEHİR AYDIN’IN GELECEĞİNE İMZA ATACAĞIZ” ŞEKLİNDE KONUŞARAK İLK MESAJINI VERDİ.

 Siyasi partilerin, milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) bildirmesi ve listelerin saat 17.00 itibariyle kamuoyuna açıklanmasının ardından en büyük coşku Nazilli’de yaşandı. AK Parti’den 3. sıradan Aydın Milletvekili Adayı olan Ali Gültekin KILINÇ, listenin açıklanmasının ardından ilk önce seçim bürosuna, daha sonra AK Parti İlçe Binası’na geçti ve tebrikleri kabul etti. Ali Gültekin KILINÇ, babası Ömer KILINÇ’ın elini öperek hayır duasını aldıktan sonra, kendisini telefonla arayarak tebrik eden vatandaşlara teşekkür etti. 

KILINÇ’IN İLK TEŞEKKÜRÜ AİLESİ VE YOL ARKADAŞLARINA

 Ali Gültekin KILINÇ’ın adaylık haberini alan yüzlerce partili seçim bürosuna akın ederken, kalabalığın caddelere taştığı gözlendi. KILINÇ, partililere yaptığı konuşmada, şahsına gösterilen güvene layık olmaya çalışacağını söyleyerek, “Benimle bu güne kader birlikteliği yapan, bana destek olan ailem ve yol arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Bugün olduğu gibi yarın da sonuna kadar birlikte yürüyeceğiz ve bir çok başarıya imza atacağız” ifadelerini kullandı.

 KILINÇ’IN İLK MESAJI: MARKA ŞEHİR

 AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Ali Gültekin KILINÇ daha sonra uzun bir araç konvoyu ile Aydın’a giderek, AK Parti İl Teşkilatı’nı ziyaret etti. KILINÇ’ı burada İl Başkanı Sadık ATAY, AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Semiha ÖYÜŞ ve partililer karşıladı. İl Binası’na girişinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ali Gültekin KILINÇ, “Aydın siyasetinde yeni bir dönem başlıyor. Hep birlikte marka şehir Aydın’ın geleceğine imza atacağız” şeklinde konuşarak ilk mesajını verdi. 

KILINÇ BİRLİK, BERABERLİK MESAJI VERDİ

 Daha sonra AK Parti İl Başkanı Sadık ATAY’ı makamında ziyaret eden Ali Gültekin KILINÇ, diğer aday Semiha ÖYÜŞ’e de başarılar diledi. KILINÇ, “Bize düşen Genel Başkanımız, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve partimizin hedef ve misyonuna uygun hareket etmektir. Mesele kaçıncı sıradan aday olduğunuz değil, Türkiye’ye, Aydın’a hizmet etmektir. Bundan sonra hedefimiz, el-ele vererek AK Parti’yi Aydın’da birinci yapmak olmalıdır. Küskünlük ve kırgınlıklar bize kan kaybettirir” şeklinde konuşarak, “Şimdi daha çok çalışma zamanı” mesajı verdi.

 ACARLAR’DAN KILINÇ’A TAM DESTEK

 Ali Gültekin KILINÇ’ın AK Parti’den 3. sıradan Milletvekili Adayı olması Acarlar Beldesi’nde de sevinçle karşılandı. Acarlar’dan gelen tebrik telefonlarına duyarsız kalmayan KILINÇ, Aydın ziyaretinin ardından beldeye geçerek partililer ile buluştu. Aralarında AK Parti Acarlar Belde Başkanı Veysel YAĞIZ ve Belediye Başkanı Yunus ŞENTÜRK’ün de bulunduğu kalabalık KILINÇ’a destek söz verdi. Alkışlar arasında belde binasına geçen Ali Gültekin KILINÇ, burada yaptığı konuşmada, “Biliyorum ki sizler Aydın tarımının lokomotifisiniz. Çalışkanlığınız bütün Aydın’ın dilinde.. Şimdi de AK Parti’nin Aydın’daki siyasi lokomotifi olacaksınız. Hep birlikte Aydın’ı her yönden yaşanabilir bir şehir yapacağız” ifadelerini kullandı.

haber-110412-01-02.jpg

 

haber-110412-01-03.jpg

haber-110412-01-04.jpg

Bu haber toplam 344 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR