YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
4,7083
EURO
5,4926
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AY-TV MERCEK PROGRAMI
03 Kasım 2012 Cumartesi 10:48

AY-TV MERCEK PROGRAMI

Orman ve su işleri Bakanı PRof. DR Veysel EROĞLU, AY-TV mercek progmraında MUsa İLHAN'ın konuğu oldu.

Orman Su işleri Bakanı Prof. DR. Veysel EROĞLU 40 adet büyük projenin müjdesini vermek için Aydın'a geldi ve AY-TV'De Mercek programına katıldı.

AY-TV mercek programı sunucusu Musa İLHAN'ın sorularını cevaplandıran Bakan Eroğlu Aydın'a bir tır dolusu yatırımlarla geldiğini belirterek Aydın'ın tarhinde en büyük yatırımların parti hukümeti döneminde Ak Parti hukümet döneminde gerçekleştiğini söyledi.Bakan Eroğlu 40 adet yatırım projesini yaklaşık maliyetini 762.000 Tl olduğunu belirterek bu yatrımlardan otuzunun devlet su işlerine ait olduğunu on tanesininde Orman genel müdürlüğünün,doğal koruma ve  milli parklar genel müdürlüğünün,meteoroloji genel müdürlüğünün olduğunu söylerdi.Yaklaşık bir buçuk saat AY-TV mercek programında Musa İLHAN'ın sorularını cevaplandıran bakan Eroğlu türkiyenin IMF'den bor alırken artık borç veren ülke haline geldiğini,2023 yılında'da hedeflerinin dünyanın en iyi ekonomisine sahip ülkeler arasında yer almak olduğunu söyledi. 

Aydın'ın büyükşehir olması nedeniyle büyükşehir konusundada açıklamalar yapan bakan eroğlu büyükşlehir yasası çıktıktan sonra tekrar Aydın'a gelerek Mercek progmrında büyükşehirin önemini ve avantajlarını anlatacağını söyledi.Halkın büyük bir beğenisini kazanan Bakan Eroğlu'nun katıldığı bu programa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiler.

Bu haber toplam 961 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR