YAZARLAR
Musa İlhan
Zehra Serra Hacer BAŞ
Şehrinaz KESKİN
Şahap Osman Aras
Prof. Dr. Ümit Özdağ
Sadi Somuncuoğlu
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Aydın'da sizce en çok oyu hangi parti alır?
PİYASALAR
DOLAR
5,3169
EURO
6,0285
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ataydan Sağlıkspor Tepkisi
08 Nisan 2011 Cuma 13:43

Atay'dan Sağlıkspor Tepkisi

Aydın Tabip Odası Başkanı Eralp ATay yaptığı açıklamada Aydın Süper Amatör Lig’de mücadele eden Sağlıkspor’un 25 bin TL borcu olduğu belirtildiğini ve bu borçların ödenmesi için tahsilatın Aydın’da görev yapan aile hekimlerinden yapılmak istendiğini iddia

Atay açıklamasında sporun evrensel kültürün bir parçası olduğunu kaydederek; “Spor farklı insanları birleştiren önemli bir vasıtadır. Fiziksel faydalarının yanı sıra insanların ruhsal sağlığını olumlu yönde etkileyen, sosyal ve moral kazançlar sağlayan hareketler topluluğudur” dedi.
Futbolun Türkiye için özel bir tutku olduğunu söyleyen Atay, “Kamu kuruluşlarının spora ilgisi 1980’li yıllardan beri sürmektedir. Aydın Sağlık Spor, Aydın Amatör Süper Lig’de oynamaktadır”diye konuştu.

ATAY: “SAĞLIKSPOR’UN İSMİ AİLE HEKİMİ SPOR OLSUN”

Aydın’da 280 aile hekiminin görev yaptığını ve Sağlıkspor’un 25 bin TL borcu olduğu belirtilerek aile hekimlerinden 100’er TL istendiğini iddia eden Atay, “İlginçtir bu borcu kim yapmıştır, neden borç olmuştur ve bunlarla hiç ilgisi olmayan Aile Hekimlerinin 100’er TL ödemeye zorlanması ne anlama gelmektedir? Bu borç ödendikten sonra yeni oluşabilecek borçların tahsili kimden yapılacaktır? Eğer Aile Hekimlerinden ileride tekrar para istenecekse takımın adını Aile Hekimi Spor olarak değiştirilmeli ve yönetimde Aile Hekimlerine devredilmelidir” ifadelerine yer verdi.

Bu haber toplam 359 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

ÇOK OKUNANLAR